mobilasdarbnicas.1s.lv

mobilasdarbnicas.1s.lv


Komerctransporta aprīkojums
 Latviski По русский In EnglishUz neredzēšanos, haoss!

Ietaupīt laiku, naudu un galvassāpes – kādi vēl labāki iemesli ir nepieciešami, lai Jūs izvēlētos Syncro System un aprīkotu savu darba auto.

Iespējams, ka tas ar Jums jau ir noticis vai varētu notikt nākotnē. Varbūt, ka tas ir gadījies Jūsu draugam vai darba kolēģim. Piemēram, Jūs dodaties pie klienta, atveriet sava auto durvis un, ak nē........... kādas šausmas! Nekas nav atrodams, kur tam it kā bija jābūt un nekas nav atrodams, kas pašreizējā brīdī visvairāk ir vajadzīgs.

Kabeļi un vadi ir viens liels mudžeklis, visi instrumenti ir aprakti zem dažāda veida un lieluma kastītēm ar smalkām detaļām, stiprinājumiem un rezerves daļām, kuras, ļoti iespējams, ir izbirušas pārbrauciena laikā. Jūs noteikti gribētu no dusmām mest zemē cepuri, ja gadījumā esat šāds nelaimīgs auto īpašnieks.

Bet neraizējieties, jo nav nepieciešams to darīt.

Syncro System eksperti un tehniskie darbinieki palīdzēs Jums ātri un vienkārši atrisināt šo problēmu vienreiz un uz visiem laikiem.

Risinājums ir komerctransporta aprīkošana ar Syncro System un zemāk esošajā video Jūs redzēsiet kā mēs veidojam šo atšķirību. 


No pilnīga haosa līdz organiskai lietu sakārtošanai, no būtiska laika zaudēšanas līdz efektivitātei: skatoties uz skaitļiem, ir viegli redzēt, kāpēc Syncro System aprīkojums ir pareizā izvēle Jūsu biznesa attīstībai.

Šajā gadījumā, no skaitļiem, ko Jūs redziet ekrānā, ir iespējams izskaitļot, cik daudz laika un sekojoši naudas Jūs zaudējat meklējot un pārkrāmējot instrumentus un materiālus kravas nodalījumā valdošajā haosā. Vidēji 30 min. reizinot ar 220 darba dienām, rēķinot vidēji 25 EUR /stundā, nozīmē, ka tikai 5 gadu laikā ar Syncro System aprīkojumu Jūs varat iegūt vai arī zaudēt bez tā 13,750 EUR.
Tā nav maza summa! 
Un, ja Jūs sev jautāsiet, cik daudz šāds Syncro System aprīkojums maksās, atbilde Jūs pārsteigs. Investīcijas, kas nepieciešamas, lai aprīkotu Jūsu auto, sākot ar sānu paneļiem, kas pagarinās Jūsu auto mūžu un beidzot ar papildaprīkojumu, kas padarīs pakalpojumu sniegšanu daudz funkcionālāku un efektīvāku, kopsummā būs daudz mazākas, nekā zaudējumi 5 gadu laikā, strādājot pa vecam.

Un par konsultācijām Jums nekas nav jāmaksā!Tel.26491111, 22010418

mailto: info@autofix.lv

Komentāri (0)  |   Skatīts: 714x

Atpakaļ